Федерация таэквон-До ИТФ Украины сообщает, что на 43 году жизни, скоропостижно ушёл из жизни выдающийся спортсмен, легенда Украинского таэквон-до, Заслуженный тренер Украины,    

РАДУЖАН ЮРИЙ МИХАЙЛОВИЧ (20.07.1976 - 24.12.2018).    

Руководство Национальной Федерации в лице Президента Потернака Виктора Николаевича, весь тренерский состав, друзья и коллеги по спорту, приносят свои глубочайшие соболезнования родным и близким Юры.    

Он был душевным, широко любящим жизнь человеком, и в тоже время глубоко духовным христианином. Есть поверье в славянском народе, что христиане ушедшие в мир иной во время больших праздников (таких как Пасха, Рождество), удостаиваются Царствия Небесного. Так это или нет на самом деле, но уверен, что все кто его знал, желают ему сейчас именно этого последнего пристанища на Воинском Пути.    

Юрий Михайлович останется в вечной памяти друзей по жизни и спорту, и навсегда войдёт в Золотые страницы истории Украинского Таэквон-До ИТФ, как тренер многократных чемпионов и призёров Мира и Европы.    

Вечная память...    

   9 листопада 2018 року в м Пхеньяні (КНДР) пройшла церемонія святкування 100-річчя від дня народження засновника таеквон-до генерала Чой Хонг Хі.    

Близько тисячі людей з усього світу взяли участь в цьому культовому заході.    

У складі делегації Федерації таеквон-до (ІТФ) України були Президент Національної Федерації Потернак В.Н. і Голова тренерської ради, старший тренер Національної збірної Дубцов В.М.    

За багаторічну активну роботу з розвитку таеквон-до (ІТФ) в Україні, керівництвом ІТФ, заслужено було присвоєно 8-й дан майстерської ступені чорного поясу Дубцову Володимиру Михайловичу.    

   

З чим його від щирого серця вітаємо!    

Напередодні цього заходу відбулася зустріч Президентів Міжнародної федерації таеквондо (ITF) Професором Рі Ен Соном і Всесвітньої федерації тхеквондо (WT) Доктором Чоу Чунг Воном, на якій було прийнято рішення про створення спільного комітету для об'єднання таеквондо. У тексті угода була прописано наступне:    

УГОДА (переклад)    

«Виражають одностайне бажання представників федерацій ITF і WT об'єднання Таеквон-До і прагнуть до його однаковому розвитку у Міжнародна федерація Таеквон-до (ITF) і Всесвітня федерація Таеквон-до (WT) підписали в Пхеньяні, в столиці Корейської Народно-Демократичної Республіки, угоду про наступне:    

1 ITF і WT започаткують спільний комітет для об'єднання Таеквон-до і ухвалять рішення про його назві, на основі консультацій між двома Федераціями, в грудні 2018 року.    

2 ITF і WT проведуть різні заходи для об'єднання Таеквон-до.    

2.1 ITF і WT докладуть спільних зусиль для демонстрації Таеквон-до в Китаї, Росії, Швейцарії, Сполучених Штатах Америки та Японії по різних приводів, включаючи 32-і Олімпійські Ігри. З цією метою ITF і WTF дозволяють спільному органу провести консультації щодо створення спільного навчального центру для поступової уніфікації спільного виступу.    

2.2 ITF і WTF докладають зусиль до того, щоб на експериментальній основі провести міжнародний турнір, керуючись, відповідно, турнірними правилами обох Федерацій.